Zakrytí topení a vytvoření větší odkládací plochy u okna

Abdeckung der Heizung

Zakrytí topení v interiéru okenními parapety z vlhkuodolné dřevotřísky P3/P5. Ukázky řešení interiéru pomocí konzolí, roštů a větracích mřížek.

Veškeré tyto návrhy jsou zpracovány individuálně, podle požadavku zákazníkana míru.

Příklady využití

 • Parapetní deska místo police s plochou na posezení
  Z vlhkuodolné parapetní desky P3/P5 jsme vytvořili krásné místo k relaxaci a praktickou polici do ložnice. Zde je použita větrací mřížka a kvalitní rošt pod plochu k sezení.
 • Zakrytí topení, možnost posezení a relaxace u okna
  Zde je vytvořeno unikátní spojení použití parapetu z vlhkuodolné dřevotřísky P3/P5 k posezení a vytvoření policové skříňky například na knihy. Zde je použita větrací mřížka a rošt podsedací plochu.
 • Psací stůl z parapetní desky
  Parapetní desku z vlhkuodolné dřevotřísky P3/P5 můžete použít jako psací stůl. Po protažení do stran se zvětší odkládací prostor na knížky a pomůcky. Zde je použita větrací mřížka nad topením a nábytkové konzole k uchycení parapetu.
 • Jídelní stolek pro dva z parapetní desky
  Parapetní desku z vlhkuodolné dřevotřísky P3/P5 můžete použít jako jídelní stolek k oknu. Je zde použita větrací mřížka a nábytková noha.

 

Fensterbank anstelle von Regal mit Sitzfläche Abdeckung der Heizung, Sitzmöglichkeit und Entspannung am Fenster Schreibtisch aus Fensterbank Esstisch für zwei Personen aus FensterbankNabízíme kvalitní schodiště,
okenní parapety a další
postformované polotvary.
Díky širokému sortimentu výrobků
nabízíme celou řadu řešení.

 

Sledujte nás na sociálních sítíchPro další informace nás kontaktujte
na tomto telefonním čísle:
+420 777 717 117

 

V případě dotazů jsme
Vám kdykoli k dispozici na
této emailové adrese: topset@topset.cz