Technické informace

Nosná deska

Všechny produkty TOPSET jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který je kombinací vlhkuodolné dřevotřískové desky P5 a P3. To je nejlepší kombinace pro výrobu okenních parapetů.

Použitá kombinace zaručuje nejlepší vlastnosti bez bobtnání, snadnou manipulaci a zpracování při zachování důrazu na ochranu životního prostředí. Pro parapety TOPSET zásadně nepoužíváme obyčejnou truhlářskou dřevotřísku P2, která má bobtnání nad 18%.

Výrobky TOPSTEP jsou vyráběny z materiálu HDF – vlhkuodolná S 24.

Tloušťková roztažnost (24 h) na základě EN 317
P5     > 10–13 mm     10%
P3     > 13–20 mm     14%

Laminát

Na horní straně desky používáme CPL a HPL lamináty ve standardní kvalitě, použitelné pro aplikaci postformingu s potřebnými vlastnostmi (odolné proti UV záření, poškrábání a s různými strukturami na povrchu)

Materiály jsou dodávány dle výběru od předních evropských výrobců.

Materiály pro výrobu schodišťového systému mají zvýšenou kvalitu odolnosti proti oděru dle třídy AC3, AC4

Spodní strana

Na spodní straně je použit vlhkuodolný protitah s vnitřní impregnací, který zajišťuje kvalitní zpracování. Tento materiál chrání proti vlhkosti a vyrovnává pnutí. Protitah je označen logy TOPSET či TOPSTEP podle nichž poznáte, že se jedná skutečně o naše kvalitní značkové výrobky.

Lepidlo

Při výrobě produktů TOPSET a TOPSTEP používáme výhradně testovaná a certifikovaná lepidla. Všechny druhy lepidla jsou ekologické a nemají vliv na životní prostředí. Pro horní plochu používáme technologii bílého lepidlaNabízíme kvalitní schodiště,
okenní parapety a další
postformované polotvary.
Díky širokému sortimentu výrobků
nabízíme celou řadu řešení.

 

Sledujte nás na sociálních sítíchPro další informace nás kontaktujte
na tomto telefonním čísle:
+420 777 717 117

 

V případě dotazů jsme
Vám kdykoli k dispozici na
této emailové adrese: topset@topset.cz