O firmě TOPSET

Historie firmy TOPSET

Výroba postformovaných výrobků byla ve Velké Bíteši zahájena v polovině devadesátých let. Od roku 1999 jsou hlavním sortimentem vnitřní okenní parapety, na trhu známé pod názvem PF Postforming. Od roku 2006 jsou prodávány pod značkou TOPSET.

Od roku 2001 je vyráběn také schodišťový systém TOPSTEP a další atypický postforming.

V roce 2004 byla firma začleněna do skupiny PF Group a.s. Ve stejném roce začal export do zahraničí. V současné době dodáváme výrobky do více než 11 zemí EU.

V roce 2017 došlo k přejmenování společnosti na TOPSET s.r.o.

Výroba TOPSET

Výroba kvalitních postformovaných výrobků je náročný proces, který probíhá na specializovaných strojích zhotovených na objednávku pro tuto technologii. Ve výrobě je využíváno 5 postformovacích strojů různých typů, 2 velkokapacitní lisy a velkokapacitní nářezové centrum.

Výrobní a logistické procesy probíhají na ploše více než 5000 m². Výrobní závod TOPSET s.r.o. má k dispozici moderní technické zázemí

Kvalita, vývoj a životní prostředí

Výrobky PF Postforming – TOPSET, TOPSTEP či jiné postformované polotovary se vyznačují vysokou kvalitou materiálů, nadstandardní úrovní zpracování, mnoha variantami dekorů a tvarů. Výroba je certifikována TÜV a výrobky mají řadu osvědčení a certifikátů v ČR i EU.

Aktuální přehled naleznete na www.topset.cz. Díky reakci zákazníků na rostoucí kvalitu výrobků a šíři sortimentu dosahujeme každoročně výrazného růstu obratu.

Jsme si vědomi důležitosti přírody pro lidstvo. Používáme pouze regulované a neškodné materiály, které splňují potřeby ochrany životního prostředí.

 

Klientský servis TOPSET

Díky širokému sortimentu výrobkůnabízíme celou řadu řešení.

  • individuální přístup obchodního oddělení

  • dodáváme od 1ks po paletové množství

  • zakázkové formátování dle přání zákazníka odborná konzultace přímo na stavbě včetně realizace

  • projektové řešení

 

 

 

Sklady TOPSET

Dostatečné skladové zásoby různých typů výrobků umožňují rychlou reakci na základě přání zákazníka.

Díky skladové evidenci máme podrobný přehled o skladových položkách a jsme tak schopni flexibilně reagovatna požadavky.

Výrobky jsou skladovány ve třech halách na více než 3000 m².

Marketing TOPSET

Pro naše partnery zajišťujeme v případě zájmu kompletní propagační servis, který zahrnuje zapůjčení stojanů se vzorky parapetů či systémového modelu skladby schodů, tisk prospektů a letáků pro koncové zákazníky a pomoc při realizaci místních výstav, školení či přednášek atd. Pokud máte zájem stát se naším partnerem v jakékoliv oblasti, napište na e-mail info@topset.cz nebo volejte infolinku +420 777 717 117.Nabízíme kvalitní schodiště,
okenní parapety a další
postformované polotvary.
Díky širokému sortimentu výrobků
nabízíme celou řadu řešení.

 

Sledujte nás na sociálních sítíchPro další informace nás kontaktujte
na tomto telefonním čísle:
+420 777 717 117

 

V případě dotazů jsme
Vám kdykoli k dispozici na
této emailové adrese: topset@topset.cz