Veletrh For Arch

4.9.2018

TOPSET NA VELETRHU FOR ARCH 2018!

Milí zákazníci, i tento rok se chystáme vystavovat naše TOPSET produkty na legendárním veletrhu FOR ARCH, který se pyšní nálepkou nejstaršího stavebního veletrhu v ČR a budeme poctěni, pokud tam budete s námi!

Umístění:
- Venkovní plocha 1 25 (Stavební prvky a materiály)

Chystáte se stavět, rekonstruovat, modernizovat, nebo jste pouze nadšenými fanoušky této tématiky? :) Potom neváhejte a navštivte tuto akci, na které budou vystavovat přední výrobci a dodavatelé, včetně nás a tolik oblíbených produktů TOPSTEP a TOPSET.

Co máme navíc, oproti konkurenčním výrobcům a dodavatelům?
Jistě jste na našich sociálních sítích zaznamenali, že nevystavujeme pouze v rámci klasického stánku. Pro tyto příležitosti, a hlavně pro Vás, jsme vytvořili pojízdný showroom v podobě modernizovaného autobusu, speciálně upraveného pro tyto účely. Naleznete v něm vzorky těch nejoblíbenějších produktů, zjistíte, v čem jsou lepší a v čem spočívá jejich kvalita, preciznost a odolnost, která z nich dělá jedničku nejen na českém trhu. Stejně tak budete mít možnost se dozvědět ty nejklíčovější informace od našich profesionálních montážníků a obchodních zástupců, kteří produkty znají do posledního detailu a po celou dobu veletrhu Vám budou k dispozici.

 

POZOR – PRVNÍCH 100 NÁVŠTĚVNÍKŮ NAŠEHO STÁNKU OBDARUJEME LETÁČKEM, KTERÝ VÁM PŘI PŘEDLOŽENÍ ZAJISTÍ 25% SLEVU NA VŠECHNY NAŠE PRODUKTY!

 

Budeme se na Vás těšit!

Tým TOPSETNabízíme kvalitní schodiště,
okenní parapety a další
postformované polotvary.
Díky širokému sortimentu výrobků
nabízíme celou řadu řešení.

 

Sledujte nás na sociálních sítíchPro další informace nás kontaktujte
na tomto telefonním čísle:
+420 777 717 117

 

V případě dotazů jsme
Vám kdykoli k dispozici na
této emailové adrese: topset@topset.cz