TOPSET_Standard TOPSET_Long TOPSET_Slim TOPSET_Natur

O nás

TOPSET

Výroba postformovaných polotovarů byla ve Velké Bíteši zahájena v polovině devadesátých let. Od roku 1999 jsou hlavním sortimentem vnitřní okenní parapety, na trhu znáné pod názvem výrobní firmy PF Postforming s.r.o. (od roku 2017 TOPSET s.r.o.). Od roku 2001 jsou vyráběny mj. také schodové dílce a další atypický postforming. V roce 2004 byla firma začleněna do skupiny PF Group a.s. a vytvořeny samostatné výrobkové řady TOPSET okenní parapety a TOPSTEP schodišťový systém.

 

 

Společnost TOPSET s.r.o. je největší výrobce okenních parapetů a schodových dílců v ČR. Výroba kvalitních postformovaných polotovarů je náročný proces, která probíhá většinou na specializovaných strojích zhotovených na objednávku pro tuto technologii. Ve výrobě je využíváno několik postformovacích strojů různých typů, velkokapacitní lis či nářezové centrum. Výrobní a logistcké procesy probíhají na ploše více než 5000 m2. Výrobní závod TOPSET s.r.o., v němž pracuje cca. 100 zaměstnanců, má k dispozici moderní technické zázemí.

 

 

Výrobky – okenní parapety TOPSET, schodišťový systém TOPSTEP či jiné postformované elementy – se vyznačují vysokou kvalitou materiálů, nadstandardní úrovní zpracování, mnoha variantami dekorů a tvarů. Výrobní závod je certifikován podle standardů ISO 9001:2001 a jeho výrobky mají řadu osvědčení a certifikátů v ČR i EU. Vyjádřením reakce zákazníků na rostoucí kvalitu výrobků i šíři sortimentu a dekorů je každoroční výrazný růst obratu.

 

Výrobky TOPSET naleznete u našich obchodních partnerů, jako jsou velko- a maloobchody s dřevařskými materiály nebo dodavatelé oknařských firem, v síti OBI, BAUHAUS a ve vybraných stavebninách. Schodišťový systém TOPSTEP je mimo dřevoobchodů distribuován sítí partnerských podlahových studií a montážních firem. Všichni partneři jsou vyškoleni v aplikaci našich materiálů a jsou pravidelně informováni o všech novinkách. Pro naše partnery zajišťujeme v případě zájmu kompletní propagační servis, který zahrnuje zapůjčení stojanů se vzorky parapetů či systémového modelu skladby schodů, tisk prospektů a letáků pro koncové zákazníky a pomoc při realizaci místních výstav, školení či přednášek atd.